قوانین خرید

-پست سفارشی: تحویل مرسوله ظرف مدت 2 الی 5 روز کاری که بستگی به فاصله شما از تهران دارد در واقع در ارسال های پستی هرچقدر به شهر تهران نزدیک باشید امکان سریع تر رسیدن سفارش شما بیشتر میشه

پست پیشتاز:تحویل مرسوله ظرف مدت 1 الی 2 روز کاری که بستگی به فاصله شما از تهران دارد در واقع در ارسال های پستی هرچقدر به شهر تهران نزدیک باشید امکان سریع تر رسیدن سفارش شما بیشتر میشه

ارسال فوری(ویژه تهران):سفارش شما توسط پیک ویژه به دست شما میرسه که در حداقل زمان این کار رخ میده وبا هزینه 18000 تومان این کار انجام میشه.

ارسال رایگان:خرید های بیشتر از 100 هزار تومان بار ارسال رایگان انجام میشه که مدت رمان تحویلش 2 روزه است .

در تحویل مرسوله های مربوطه بهتر است که در زمان تقریبی تحویل سفارش در محل مورد نظر حضور داشته باشید . پس با توجه به این شرایط بهترین محل برای ثبت آدرس محل های اداری و یا فروشگاه ها میباشد که در زمان اداری 16-8 فعال هستند.هیچ اجباری برای ثبت سفارش به نام خودتان ندارید ترجیحا نام شخصی باشد که قرار است مرسوله را از مامور مورد نظر تحویل بگیرد.

مرجوعی سفارش:در صورتی که مرسوله توسط پیک تحویل مشتری داده شده باشد و پیک محل را ترک کرده باشد امکان مرجوع هزینه و بازگشت سفارش وجود نخواهد داشت پس حتما مرسوله خود را چک کنید و  از صحیح بودن آن اطمینان حاصل فرمایید سپس هزینه را به پیک پرداخت نمایید.

به علت تهیه اکثر کتاب های موجود روی سایت از طریق ناشر و یا همکاران امکان لغو سفارش نحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمیباشد.

قبل از ارسال سفارش مرسوله چندین بار توسط همکاران صحیح بودن مرسوله بررسی میشه ولی اگر مرسوله اشتباه برای شما ارسال شد میتونید با دفتر تماس گرفته گزارش اشتباه بودن مرسوله با همکاران درمیان بذارید تا بررسی های مربوطه به سرعت آغاز شود و ظرف 3 ساعت از اعلام شما مرسوله جدید آماده ارسال برای شما خواهد شد وشرایط و نحوه مرجوعی کالا خدمت شما توسط همکاران ما اعلام خواهد شد

اگر کتاب مشکل چاپی غیر قابل قبول (شامل چاپ ناقص صفحات کتاب و پارگی مجموعه از صفحات ناشی از دستگاه چاپ و …)داشته باشد شامل گارانتی سالانه میشود و تا انتهای سال میتونید این کتاب رو عوض کنید.

لوازم برقی شامل گارنتی 24 ساعته میشوند هر نوع ایراد فیزیکی شامل گارانتی نخواهد شد.

سایت رابوک به صورت مداوم در حال بروز رسانی هستش با این حال به علت حجم بالای موجودی و قیمت های لحظه ای (مخصوصا در لوازم جانبی) امکان جابجایی در قیمت های مربوطه و موجودی کتاب ها میباشد. درصورت تغییر قیمت مابه التفاوت آن باید توسط طرفین پرداخت و یا مرجوع شود.

درصورتی که محصولی در سایت رابوک موجود باشد و به هردلیلی امکان تهیه آن وجود نداشته باشد , مبلغ پرداختی شما ظرف مدت یک هفته  به حساب شما برگشت داده خواهد شد.